O NAS


HISTORIA FIRMY
Akademia Sportu powstała w 1998 roku. Jej pomysłodawca, a zarazem właściciel firmy Jacek Ciekała to nauczyciel wychowania fizycznego z długoletnim stażem w jednej z chorzowskich szkół. Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom i potrzebom młodzieży, z którą pracował rozpoczął organizowanie wyjazdów o charakterze sportowo-rekreacyjnym.
Z czasem działalność biura rozszerzała się, a z imprez do dziś chętnie korzystają uczniowie z całego śląska. Atutem jest niezapomniana atmosfera, a przede wszystkim bezpieczeństwo gwarantowane przez wykwalifikowaną kadrę składającą się z doświadczonych nauczycieli posiadających również uprawnienia instruktorskie, bądź ratownicze. Obozy sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży cieszą się powodzeniem do dnia dzisiejszego, a ich uczestnicy corocznie korzystają z oferty biura.
Posiadając wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypoczynku dla dzieci i młodzieży, firma skierowała swą ofertę również wobec osób dorosłych. Akademia Sportu jest organizatorem wczasów, wyjazdów integracyjnych dla firm oraz różnorodnych wycieczek. Od 2013 roku firma posiada własną bazę transportową. Do dyspozycji klientów są autokary oraz busy.

NASZA OFERTA
- obozy letnie dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą,
- zimowiska i obozy narciarskie w kraju i za granicą,
- zielone szkoły, wyjazdy śródroczne dla szkół w kraju i za granicą,
- wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne,
- wycieczki i wczasy dla klientów indywidualnych w kraju i za granicą,
- wyjazdy sylwestrowe,
- imprezy dla grup: wycieczki dla firm i zakładów pracy, wyjazdy integracyjne i szkolenia,
- wyjazdy narciarskie dla dorosłych,
- przedszkole narciarskie dla dzieci,
- wynajem autokarów i busów.

DLACZEGO WŁASNIE MY?
Gwarantujemy:
- rodzinną atmosferę,
- bezpieczeństwo i wysoką jakość usług,
- indywidualne i elastyczne podejście do klienta,
- atrakcyjne ceny,
- zniżki dla stałych klientów,
- sprawdzoną bazę noclegową,
- opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry,
- transport w bezpiecznych i komfortowych warunkach,

Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod nr. 447.

Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową organizatorów turystyki i pośredników turystycznych zawartą z AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji.

facebook